DOPRAVA ZDARMA OD 1 800 kč / VĚRNOSTNÍ PROGRAM / SÍŤ OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ / PRAVIDELNÉ WORKSHOPY

Zanechte své otisky nejen na střihu a barvě, ale také na péči s novou řadou Prescription Care od Urban Alchemy!

Vytvořeno17.02.2021

Značka Urban Alchemy přichází s jedinečnou řadou určenou pouze pro profesionály, která přináší revoluci v salonní péči. Urban Alchemy Prescription Care dává kadeřníkům plnou kontrolu nad složením produktů a umožňuje jim tak zanechat své otisky nejen na střihu a barvě, ale také na péči! Prescription Care zcela mění pravidla hry - dovoluje personalizovat vlasovou péči a přizpůsobit ji tak specifickým potřebám vlasů daného klienta.

Základní produkty

Základem salonní péče Prescription Care je šampon, kondicionér a maska, které obsahují Omni Signature Base Complex. Tento komplex obsahuje kombinaci antioxidantů (šípkový olej, kaštan, vitamin E) a živin (biotin, pantothenát vápenatý, kukuřičný olej), které omezují poškození buněk, podporují růst vlasů a pečují o vlasovou kutikulu. Komplex zajistí zdravou pokožku hlavy a zdravé vlasy a představuje důležitý základ pro vysoce koncentrované elixíry tak, aby mohly dokonale rozvinout svůj účinek. Kombinace vybraných složek zajišťuje rovnováhu antioxidantů a živin, a tím optimálně přispívá k výživě každého typu vlasů. Tímto způsobem vzniká při použití každého jednotlivého produktu Prescription Care individuální péče nejvyšší kvality.

Koncentrované elixíry

Do základního produktu lze následně přidat speciální elixíry, které zvolíte dle potřeb konkrétního typu vlasů. 7 vysoce koncentrovaných elixírů vyrobených z účinných a vybraných ingrediencí nabízí řešení pro každý problém s vlasy. Vzájemně se doplňují a vytvářejí dokonalou symbiózu přírodních a funkčních ingrediencí.

Elixír VOLUME (objem)

Obsahuje rýžový protein a komplex polibotanicals 12. Elixír výrazně zvyšuje objem vlasů a podporuje přirozené barevné odlesky.

Elixír MOISTURE (hydratace)

Obsahuje extrakt ze semen moringy a kyselinu hyaluronovou. Obnovuje správnou hladinu hydratace a zpomaluje fyziologický proces odpařování vody, čímž uzavře vodu ve stvolu vlasu.

Elixír REPAIR (pro poškozené vlasy)

S obsahem rostlinného keratinu a arganového oleje. Zvyšuje pevnost vlasů, opravuje poškození a zabraňuje jejich krepatění.

Elixír SCALP CARE (péče o pokožku hlavy)

Obsahuje extrakt z aloe vera a tri-fyto komplex. Omezuje svědění pokožky, chrání a regeneruje kožní bariéru.

Elixír COLOR LOCK (ochrana barvy)

S obsahem fytoceramidů a proteinu z quinoy. Vyhlazuje vlasové vlákno a podporuje zářivost a oslnivost barvy.

Elixír HAIR STIMULATION (podpora růstu vlasů)

Obsahuje stimulující biotinový a kofeinový komplex. Bojuje proti vypadávání vlasů a podporuje růst vlasů už v raných fázích přímo od kořene.

Namíchejte je podle sebe!

Analyzujte vlasy vašeho klienta a namíchejte mu péči přímo na míru. Použijte 2-3 elixíry dle vaší potřeby a přidejte je do šamponu, kondicionéru nebo masky. Takto namíchanou péči lze použít přímo v salóně, nebo můžete namíchat klientovi produkt v menším balení pro domácí použití.

SALONNÍ POUŽITÍ

Dávkujte 2 stlačení pumpičky základového produktu (šamponu, kondicionéru nebo masky) do dlaní nebo do misky. Přidejte 2-3 elixíry, každou po 1 pipetě.

DOMÁCÍ POUŽITÍ PRO KLIENTA

Otevřete předpřipravený šampon, kondicionér nebo masku (250 ml balení). Přidejte 2-3 elixíry, dohromady 6 stlačení pumpičky. Zavřete nádobu a dobře protřepejte. Poznačte si na nádobě, jaké elixíry používáte.

S řadou Prescription Care posunete služby ve vašem salonu na zcela novou úroveň. Dopřejte svým zákazníkům pocit výjimečnosti a poskytněte jim ty nejkvalitnější služby. Řada Prescription Care vám otevírá nespočetné množství možností, jak můžete personalizovat salonní péči a dopřát tak všem typům vlasů to, co aktuálně potřebují.

Urban Alchemy Prescription Care již brzy seženete na e-shopu New Flag nebo kontaktujte svého obchodního zástupce.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení