DOPRAVA ZDARMA OD 1 800 kč / VĚRNOSTNÍ PROGRAM / SÍŤ OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ / PRAVIDELNÉ WORKSHOPY

O nás

Jsme B2B e-shop pro profesionální kadeřníky, nákup na našich stránkách je podmíněn platným IČO s předmětem podnikání v kadeřnictví, holičství, nebo kosmetických a wellness službách. Společnost New Flag má vedoucí postavení v oblasti distribuce kosmetiky a v budování značek. Od jejího založení v roce 2010 společnost expandovala do více než 80 krajin světa. Jsme mnohem víc než jen obyčejné kosmetické produkty. Našim cílem je přinést euforii do běžného života a změnit průmysl využíváním nových příležitostí. Svým zákazníkům nabízíme pečlivě vybrané produkty od světově proslulých i našich vlastních značek.

Klíčovým slovem dnešní doby je digitalizace, a to je také to, co kadeřnickému průmyslu chybí. Nastal čas využívat digitální možnosti také v salónu. Naší vizí je vytvořit B2B e-shop, který formuje nejsilnější profesionální síť v kosmetickém odvětví a představuje vaše první kontaktní místo pro informace týkající se produktů i vzdělávání. Nabízíme vám všechny značky a produkty, které potřebujete ve vašem salónu, širokou škálu velkoobchodních produktů a zavedené kadeřnické značky, vše na jednom místě a s dodávkou během pár dní, za férové ceny, bez zbytečné administrativy a dlouhodobých smluv, se zážitkem při nakupování, který nemá obdoby. Platforma, na které najdete inspiraci a vzdělávání, abychom mohli společně prosazovat inovace v kadeřnickém odvětví.

Na kadeřnickém řemesle je krásné právě to, že děláme lidem radost. Naším cílem je usnadnit vám život tím, že seženete vše na jednom místě a nebudete tak ztrácet drahocenný čas, ve kterém můžete dělat radost svým zákazníkům. Náš tým v současné době tvoří více než 335 lidí, kteří jsou rozmístěni na osmi místech v Evropě a USA. Každý člen týmu žije v duchu New Flag – a to každý den.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení