DOPRAVA ZDARMA OD 1 800 kč / VĚRNOSTNÍ PROGRAM / SÍŤ OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ / PRAVIDELNÉ WORKSHOPY

Vlasová péče vyráběna s láskou ke zvířatům i k přírodě

Vytvořeno01.06.2021

Maria Nila na našem trhu působí již několik let a za ten čas si získala srdce mnoha kadeřníků i zákazníků. Vyniká z řadu běžné vlasové kosmetiky hlavně svým 100% veganským složením, certifikátem o netestovaní na zvířatech a Švédským původem. Maria Nila nabízí kadeřnickým profesionálům po celém světě široký výběr jedinečné vlasové péče a stylingu pro ochranu barvy vlasů.

FILOZOFIE ZNAČKY

Výběrem značky Maria Nila jsi zároveň vybíráte:

- 100% veganské a netestované produkty

- Klimaticky kompenzované obaly

- Zodpovědnost vůči životnímu prostředí

- Výrobu ve Švédsku

PŘÍBĚH

Více než před 20 lety se rodina Wikström usadila v malém rodinném domě na jihu Švédska a založila značku profesionální vlasové kosmetiky Maria Nila. Dnes se značka Maria Nila prodává ve více než 35 zemích na 3 kontinentech. Dnes je Maria Nila rodinný podnik, pouze s větší rodinou, která neustále roste. Hlavním cílem značky je poskytovat světu ekologickou krásu. Konec konců, sama Maria Nila byla prababičkou zakladatele značky. Maria Nila projevila velkou úctu ke svému okolí a její přirozená filozofie je dodnes součástí značky. Proto jsou všechny výrobky 100% veganské a netestované na zvířatech.

Továrna Maria Nila je navržena tak, aby produkovala udržitelnou kosmetiku na všech úrovních. Značka navíc neustále pracuje na nových inovacích souvisejících s udržitelností životního prostředí. Její cílem je využívat obnovitelné zdroje energie aby se co nejvíce vyhnula plýtvání. Proto na střechu továrny nainstalovala solární panely a používá recyklovanou vodu z výrobního procesu pro opětovné vytápění výrobních prostor.

CERTIFIKACE

  • PETA: People for Ethical Treatment of Animals, neboli PETA, je největší nezisková organizace bojující za práva zvířat na světě. Tato organizace vyhodnocuje všechny naše ingredience, abychom si byli jistí, že naše produkty jsou 100% veganské a netestované na zvířatech.
  • Vegan Society: Vegan Society patentovala slovo „vegan“ v roce 1942, a je největší, a zároveň nejstarší veganskou organizací na světě. Pokud na produktu najdete typický symbol slunečnice, můžete si být jistí, že tento produkt schválila Vegan Society. To znamená, že produkt je 100% veganský a netestovaný na zvířatech.
  • Leaping Bunny: Leaping Bunny je certifikace, kterou vydává organizace CCIC – „The Coalition for Consumer Information on Cosmetics“. Jedná se o koalici 8 mezinárodních organizací bojujících za práva zvířat. Tyto organizace spolu vytvořily program, který ověřuje, zda byl daný produkt testovaný na zvířatech. Pokud je produkt odsouhlasený koalicí CCIC, najdete na něm symbol skákajícího králíčka.
  • Plan Vivo: Plan Vivo je organizace, která podporuje environmentální a udržitelné projekty po celém světě. Naší kompenzací uhlíkové stopy získávají farmáři v Nikarague finanční podporu, která jim umožňuje vysazení nových lesů na jejich půdě. To nám umožňuje podporovat místní farmáře, ale také dát přírodě a našemu životnímu prostředí šanci na obnovu.
  • Ecocert: Norma COSMOS byla vytvořena pěti neziskovými organizacemi z celého světa. Cílem bylo vytvořit mezinárodní, jednotnou certifikaci pro všechny přírodní a organické kosmetické produkty. Hlavní myšlenkou této normy je dohlížet na dopad produktu na životní prostředí, společnost a člověka pomocí pěti různých certifikací v závislosti na účelu a složení produktu. Značka Maria Nila je hrdá, že její řada Eco Therapy Revive splňuje přísná kritéria a mohla být certifikována společností ECOCERT, která se muže pochlubit více než 30 lety zkušeností s auditem a certifikací ve více než 130 zemích. Jedná se o nejvyšší a nejprestižnější certifikaci udržitelných kosmetických produktu.

BLEACH COLLECTION

Proces zesvětlování vlasů, který začíná ve vašem salonu a končí u klienta doma. Ať se váš klient v klidu posadí, odpočine si a může se spolehnout na vás a vaši znalost chemických zákroků, zatímco jí nebo jemu šetrně zesvětlíte vlasy. Na závěr návštěvy vašeho salonu dejte klientovi malý dárek – Silver Shot, finální péči s fialovými pigmenty na domácí použití. V kolekci Bleach najdete 2 druhy zesvětlovacích prášků, finální péči Silver Shot a 5 druhů developerů.

CARE & STYLE

Veganská vlasová péče bez obsahu silikonů a parabenů. V nabídce najdete 7 řad pro různé typy vlasů. Produkty obsahují komplex Color Guard pro ochranu barvy.

STYLE & FINISH

Maria Nila Style & Finish je řada stylingových produktů, které chrání barvu vlasů. Tato řada obsahuje vše, co k správnému stylingu můžete potřebovat. Všechny produkty jsou bez sulfátů a parabenů, obsahují 100% veganské složení a obaly 100% kompenzují uhlíkovou stopu.

COLOUR REFRESH

Maria Nila Masky Colour Refresh působí jako dočasné barvy na vlasy, tak i vyživující vlasové ošetřeni. Vlasům dodají hydrataci a hedvábně jemný, lesklý vzhled a minimalizují jejich krepatění. Odstín White Mix může být použit k naředění intenzivnějších barev do pastelových odstínů nebo k smíchání několika barev dohromady pro vytvořeni nového odstínu. Popusťte uzdu své fantazii a buďte kreativní s vyživujícími maskami Colour Refresh s dočasnými barevnými pigmenty.

MINERALS

Maria Nila Minerals je řada veganských vosků na vlasy, které vlasům dodají texturu, tvar a fixaci. Vyberte si sílu fixace a lesku, která vašim vlasům vyhovuje. Všechny produkty jsou bez sulfátů a parabenů, s obsahem přírodních bílkovin a 100% veganským složením. Obaly 100% kompenzují uhlíkovou stopu.

Objevte celé portfolio produktů Maria Nila na našem e-shopu a posuňte svůj salon směrem k přátelštějšímu světu. Pro více informací kontaktujte svého obchodního zástupce.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení