DOPRAVA ZDARMA OD 1 800 kč / VĚRNOSTNÍ PROGRAM / SÍŤ OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ / PRAVIDELNÉ WORKSHOPY

Uvolňující terapie pro pokožku hlavy s masážním kartáčem Tangle Teezer Scalp Brush

Vytvořeno23.02.2021

Chcete znát tajemství šťastné a zdravé pokožky hlavy? Masážní exfoliační kartáč na pokožku hlavy Tangle Teezer Scalp Brush, doporučený Mezinárodním trichologickým kongresem, je zázrační kartáč, který pomáhá detoxikovat pokožku hlavy a vyčistit ji od nahromaděných produktů a zároveň poskytuje příjemnou masáž hlavy.

Podrážděná pokožka hlavy se objevuje poměrně často, a to z různých důvodů, což může mít za následek různé problémy s pokožkou hlavy a vlasy. Nejčastějším problémy pokožky hlavy jsou loupání, lupy, vysychání, nadměrná tvorba mazu, svědění… tyto poměrně časté problémy mohou být způsobeny vnitřními faktory, jako je například stres nebo způsob stravování, ale mohou být zhoršeny i vnějšími faktory, jako je například smog, rezidua z produktů, které používáme, nebo měnící se roční období. Na pokožce hlavy se často usazují rezidua; mohou být způsobena hromaděním odumřelých kožních buněk nebo jsou to zbytky produktů vlasové péče a stylingu, které se těžko vymývají. Pravidelné používání masážního kartáče na pokožku hlavy může pomoci k exfoliaci pokožky a jejímu hloubkovému očištění. Pomáhá také zlepšit prokrvení pokožky.

Jak již název napovídá, The Scalp Exfoliator and Massager je vhodný k exfoliaci pokožky hlavy a odstranění reziduí zanechaných produkty vlasové péče a stylingu. Další výhodou použití tohoto kartáče je masáž pokožky hlavy: masíruje pokožku hlavy a poskytuje příjemné masážní uvolnění.

Kartáč má na sobě 2 druhy zubů. Kratší silnější zuby jsou určeny k masáži a stimulaci tlakových bodů. Pružné dlouhé hroty zajišťují exfoliaci pokožky hlavy, pomáhají odstraňování odumřelých buněk pokožky a reziduí vlasových produktů. Když se na kartáč podíváte z profilu, tak si všimnete, že je mírně zaoblený. Tento tvar opisuje tvar hlavy, proto se kartáč snadněji a lépe používá.

Správné použití:

Pro exfoliaci: Vsuňte prsty do zaoblení kartáče a masírujte s ním pokožku hlavy malými krouživými pohyby. Pokožka bude šetrně exfoliovaná. Pokud máte dlouhé vlasy, které se snadno zacuchávají, použijte dlouhé tahy od čela k zátylku. Masírujte 2 až 3 minuty.

Pro masáž: Přitlačte na kartáč přiložený na pokožku hlavy. Držte kartáč na jednom místě a nepohybujte s ním - aktivujete tak akupresurní body v pokožce. Začněte u čela a pokračujte až k zátylku. Můžete také použít kolébavý pohyb.

Experimentujte s různými tlaky (lehkým, středním, silným), abyste zjistili, co je nejpříjemnější.

Kartáč můžete použít před sprchou nebo ve sprše, na mokré nebo suché vlasy.

Čeho se vyvarovat!

Není vhodný pro rozčesávání vlasů. Není vhodný pro citlivou pokožku hlavy, zanícenou nebo poškozenou pokožku. Nepoužívejte při tepelném stylingu.

Dopřejte svým klientům doplňkovou službu - uvolňující masáž hlavy a zpestřete tak vaši nabídku služeb nebo doporučte klientům tento kartáč k domácímu použití na odlehčení stresu a očištění jejich pokožky hlavy. Protože zdravá a čistá pokožka hlavy zaručí zdravé a krásné vlasy! Kartáč seženete na e-shopu New Flag nebo kontaktujte svého obchodního zástupce.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení