DOPRAVA ZDARMA OD 1 800 kč / VĚRNOSTNÍ PROGRAM / SÍŤ OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ / PRAVIDELNÉ WORKSHOPY

Uvedení profesionální vlasové značky EVO na českém a slovenském trhu v rámci akce EVO Unlimited

Vytvořeno13.09.2023

Letos se nám podařilo uvést na český a slovenský trh australskou značku profesionální vlasové kosmetiky EVO. Tato unikátní značka s velkým potenciálem si zaslouží zcela vaší pozornost, a proto jsme se rozhodli uspořádat akci pro profesionály, kde se seznámíte s celou značkou, její filozofií a jednotlivými produktovými řadami. Akce se bude konat 12. října a jste srdečně zvání k účasti.

Edukativní část maximálně podpoří ti nejpovolanější - brand manažeři a školitelé z Německa, kteří díky své erudici vám poskytnou maximální vhled do celé značky, představí kampaň Unlimited a zodpoví veškeré vaše dotazy. O zábavu se postará speciální kadeřnická show a produkty si budete moct takzvaně i osahat díky možnosti namíchat si na místě FAB PRO kondicionér na míru. Využijte jedinečné šance, která se již nebude opakovat, přihlaste se u svého obchodního zástupce k účasti. Prostory nejsou nafukovací, což znamená, že se bohužel nedostane na všechny. Tak neváhejte!

Kdy a kde?

Akce se bude konat ve čtvrtek 12.10. v prostorách Studia Chapter v pražských Holešovicích.

Co očekávat?

Seznámení s celou značkou a produktovým portfoliem značky EVO, seznámení s kampaní Unlimited, možnost konzultace s odbornými školiteli z Německa, kadeřnická show, možnost namíchat si svůj vlastní FAB PRO barevný kondicionér, občerstvení zdarma a odnesete si i nějaký ten dáreček.

Budu něco platit za účast?

Ne, celá akce je zcela zdarma.

Kdo se může zúčasnit?

Každý profesionální kadeřník, spolupracující se společností New Flag.

Jak se přihlásit?

Pokud se chcete akce zúčastnit, přihlašte se u svého obchodního zástupce. Kapacita akce je limitovaná. Čili kdo dřív přijde, ten dřív mele.:)

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení