DOPRAVA ZDARMA OD 1 800 kč / VĚRNOSTNÍ PROGRAM / SÍŤ OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ / PRAVIDELNÉ WORKSHOPY

Tajemství dlouhotrvající barvy vlasů? Jedinečná řada Evo Fab Pro vás nadchne!

Vytvořeno10.05.2023

Výběr vhodné vlasové péče je neoddělitelnou součástí práce profesionálních kadeřníků a volba správné značky může mít velký vliv na kvalitu výsledků barvení. Unikátní a jedinečnou řadu pro udržení co nejdelšího výsledného efektu barvení nabízí značka Evo. Barevný kondicionér Evo Fab Pro je celosvětově druhým nejprodávanějším produktem Evo. Fab Pro patří mezi produkty, které by v žádném kadeřnickém salonu neměly chybět. Jeho unikátní složení umožňuje udržet dokonalou barvu vlasů a zároveň zajistit vysokou kvalitu péče. Navíc je tento výjimečný produkt dostupný pouze pro kadeřnické salony, takže se k němu zákazník jiným způsobem, než namícháním na míru kadeřníkem a zakoupením v kadeřnickém salónu, nedostane.

Řada Evo Fab Pro je speciálně navržena pro 2 účely - pro profesionální použití v salonu, ale může být také používána doma. Jednou z hlavních výhod řady Fab Pro je možnost vytvořit na míru zcela unikátní barevný kondicionér, který přesně odpovídá barevnému tónu zákazníka. Evo Fab Pro kondicionér pro udržení barvy na míru je určen k dokonalému sladění a udržení barvy vlasů, která vydrží krásná až do další návštěvy salonu. Přímé barvy Evo Fab Pro můžete smíchat dohromady a vytvořit tak neomezenou škálu semi-permanentních barev s přirozeným tónem a leskem pro: osvěžení barvy, doplnění barvy a barevné tónování/pastelování pro udržení barvy.

Složení přímých barev Fab Pro obsahuje vysoce kvalitní pigmenty, které jsou schopné obnovit a zintenzivnit barvu vlasů. Díky tomu jsou vlasy krásnější, lesklejší a barvy intenzivnější. Barvy obsahují také řadu vysoce kvalitních přísad, jako jsou proteiny, aminokyseliny a vitamíny, které dodávají vlasům potřebnou výživu a hydrataci. Díky tomu jsou vlasy zdravější a odolnější vůči vnějším vlivům.

Je jedno, jestli chcete použít Fab Pro v salonu pro oživení barvy, nebo se chystáte namíchat kondicionér pro údržbu barvy zákazníkem doma. Jednoduše postupujte podle těchto tří kroků:

 • Najděte správný odstín
  vyberte správnou kombinaci, která bude perfektně ladit s barvou vašeho klienta
 • Míchejte
  namíchejte personalizovaný kondicionér pro udržení barvy vlasů
 • Dejte klientovi na doma
  klient si odnese vámi namíchaný kondicionér k domácímu použití pro udržení svěží barvy vlasů mezi návštěvami salonu

Přímé barvy (resp. přímé pigmenty) z řady Fab Pro lze míchat mezi sebou dle vaší fantazie a požadavků klienta. Důležité je dodržet doporučené množství přímé barvy a kondicionéru: 1 lahvička kondicionéru Evo Fab Pro (200 ml) + 80 g přímých barev Evo Fab Pro (libovolné odstíny, 80 g je celková hmotnost barevných pigmentů).

Výhodou řady Fab Pro je snadnost použití. Produkty jsou navrženy tak, aby byly snadno aplikovatelné a aby dosahovaly co nejlepších výsledků. To znamená, že kadeřníci nemusí trávit hodiny vysvětlováním techniky aplikace svým zákazníkům, což zvyšuje efektivitu práce a zlepšuje zážitek z návštěvy salonu. Zákazník doma nechá kondicionér působit 3 minuty a používá dle potřeby (každé druhé mytí nebo libovolně). Kondicionér zákazníkovi vydrží doma dle frekvence používání a samozřejmě dle délky a kvality vlasů. Cílem je, aby poskytl zákazníkovy údržbu barvy až do další návštěvy salónu. Pokud budete používat Fab Pro jako službu v salonu (oživení barvy, pastelování, doplnění barvy), délka působení se bude pohybovat v rozmezí 5-15 minut. Pigmenty se usazují pouze na povrchu vlasu, neobsahují amoniak ani peroxid, také jsou zcela bez sulfátů a parabenů.  

Výsledný barevný efekt bude ovlivněn stávající úrovní a tónem barvy a také tím, jakou kombinaci přímých barev při míchání použijete. Abyste dokázali správně odhadnout finální barevný efekt, musíte pochopit, jak vám stávající úroveň a tón vlasů ovlivní výsledek; čím je úroveň světlejší, tím je výsledek intenzivnější.

Hlavní benefity konceptu Evo Fab Pro:

 • unikátnost - jediný produkt svého druhu na trhu
 • široká paleta barev - pomocí Fab Pro lze namíchat jakýkoliv odstín, takže lze namíchat odstíny vytvořeny pomocí jiných značek (i když používáte jinou značku barev, můžete namíchat udržovací kondicionér Fab Pro pro udržaní daného odstínu)
 • profesionální distribuce - produkt je možné zakoupit výhradně v kadeřnických salonech, není určen k maloobchodnímu prodeji
 • personalizace - lze namíchat odstín přesně na míru danému klientovi
 • udržitelnost - lahvičky jsou z recyklovaného plastu
 • šetrnost k vlasům i pokožce hlavy - složení respektuje integritu vlasové pokožky a vlasů, barevný efekt není trvalý
 • podpora kadeřnického byznysu - vhodnou prezentací produktu vašim klientům můžete pozvednout váš byznys a zvýšit prodej péče ve vašem salonu

Evo Fab Pro se stává stále populárnější mezi kadeřníky a zákazníky díky své efektivitě a snadnému použití. Pokud hledáte kvalitní vlasovou péči, která pomůže vylepšit zdraví a vzhled barvy vlasů vašich zákazníků, může být Evo Fab Pro tou správnou volbou pro váš salon.

 

 

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení