DOPRAVA ZDARMA OD 1 800 kč / VĚRNOSTNÍ PROGRAM / SÍŤ OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ / PRAVIDELNÉ WORKSHOPY

Style&Finish Maria Nila - recenze

Vytvořeno09.07.2018

Magda ze salonu Tomáše Arsova je jedna z těch, kteří Maria Nilu nejen používají v salonu skoro každý den, ale také jí doporučuje svým klientkám na doma. Její nadšení do práce a do značky mně baví a jsem za to ráda, takže jsem ji poprosila, ať produkty se mnou otestuje a řekne mi svůj názor, přeci jen je to holka, co se nebojí říct, jak se věci mají ??

Moje vlasy (vzhledem k počasí a pracovnímu vytížení) byly zplihlé, bez tvaru a trochu i bez života. Trochu :D

gr

Jako první jsme tedy vlasy pořádně umyly, a jak jinak než Maria Nilou. Magda použila řadu Head & Hair Heal, která je určena pro citlivou a problematickou pokožku, podporuje růst vlasů a nádherně voní.

Jakmile byly vlasy umyté a čisté, přišla řada na produkty stylingu ??

Magda sáhla po objemovém tužidlu se střední fixací. Fixace 4 z 5.

jjjj Názor Magda : Jedná se o velmi příjemné tužidlo pro opravdu velký objem. Je velmi silný, opatrně s ním, stačí málo ?? Konzistence a vůně mi byla velmi příjemná. Vlasy nezatěžuje.  hxsh

Pro ochranu vlasů před teplem jsme použili Cream Heat spray, který vlasy ochrání do 180 stupňů, je bez fixace a zabraňuje i roztřepávání konečků – produkt přesně pro mě ?? Magda nešetřila a nastříkala produkt do celé délky vlasů a obzvlášť do konců!

fdgsg   Názor Magda: Cream Heat Spray se stal teď mým nejoblíbenějším přípravkem. Ideální předpříprava na foukanou. Nejen, že vlas chrání před teplem, ale vlasy jsou po foukání zhydratované, vyhlazené, hebké a úžasně voní. Během pauzy jsem nepracovala, ale mrkla jsem do časáku, zda se o nás nepíše :-P a mezitím jsem si ruce hydratovala s rukavicemi Kocostar. ¦ mkmkm  

Říká se, že to nejlepší nakonec ?? V posledním kroku jsem použily fixační lak na vlasy Styling Spray, který dodává lesk a snižuje krepatění vlasů. Obsažený Color Guard Complex chrání vlasy před UV zářením a volnými radikály a zajišťuje delší životnost barvy vlasů. FIXACE 2 z 5. Voní tak, že bych se s ním nejradši sama nastříkala))

sefsf Magda názor: Opět jsem 100% nadšená. Lak na vlasy je jemný a zároveň dobře zafixuje vlasy (má lehké zpevnění) , dobře se vyčeše a nezanechává zbytky ve vlasech. A jako bonus mi klientky opět jásají, jak krásně voní a každá s ním odchází domů! ______________ Po chvíli mi Magda sundala natáčky a já byla nadšená ?? Maria Nila nezklamala mě, a jzdani Magdu. Opět jsem ráda, že jsme sáhli i po stylingu a můžeme tuto řadu nabídnout i Vám, českým a slovenským kadeřníkům.   A já se těším i na Vaše recenze, účesy a komentáře. Krásný den Verča      
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení