DOPRAVA ZDARMA OD 1 800 kč / VĚRNOSTNÍ PROGRAM / SÍŤ OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ / PRAVIDELNÉ WORKSHOPY

Poprosím jeden koktejl - Protřepat, nemíchat!

Vytvořeno12.07.2019

K nejčastějším problémům s kvalitou vlasů zákaznic se vám okamžitě vybaví nedostatek objemu, pevnost a absence přirozeného lesku. Americká značka hollywoodských celebrit Color WOW si získala svými ohromujícími výsledky čestné místo na poličkách vašich salonů. K prémiovým produktům značky patří bionické vlasové koktejly, které dlouhodobě pomáhají bojovat proti běžným problémům s vlasy, se kterými se setkáváte dennodenně.
Značka nabízí celkem tři druhy bionických koktejlů, kdy každý se zaměřuje na jinou problematiku. Pojďme si projít, co se ukrývá pod víčky těchto bojovníků za krásné a zdravé vlasy.

COCONUT COCKTAIL okamžitý lesk a hedvábný vzhled suchých vlasů se sklonem ke krepatění. Bionický koktej váže na povrch vlasů komplex látek (skládající se z 18-MEA a kokosového oleje) pro napodobení a náhradu ztracené lipidové vrstvy. Vlasy jsou okamžitě lesklé, hedvábné a napomáhá ke zkrocení vln.

Vlasy bez objemu jsou již minulostí! Bionické tonikum CARB COCKTAIL pro okamžitý objem, vytvoří na povrch vlasu 3-D „vláknitou síť“ na bázi karbohydrátů, která okamžitě vyživí jemná zplihlá vlasová vlákna. Tento koktejl doplňuje ztracené proteiny a dodává vlasům objem tak, že obalí každý vlas neviditelnou, pružnou sítí z mikrovláken, skládající se z komplexu na bázi karbohydrátů (celulóza, škrob a ovesné otruby).

KALE COCKTAIL posiluje vlasová vlákna a zanechává vlasy 2x silnější již po prvním použití! Klinicky testovaný. Kale Cocktail díky obsahu katránu přímořského bohatého na síru vyztužuje nezbytné vnitřní vazby pro posílení vlasů, obnovení odolnosti a omezení lámavosti až o 50 % již po prvním použití. Kale Cocktail díky vysokému obsahu aminokyselin tvořících proteiny a vitaminu B okamžitě vyhlazuje a také pomáhá chránit vaše vlasy před poškozením UV paprsky.

Bionické koktejly COLOR WOW jsou určené pouze k zevnímu použití!

K dostání na našem e-shopu https://shop.new-flag.cz/color-wow/  nebo u obchodních zástupců firmy New Flag s.r.o.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení