DOPRAVA ZDARMA OD 1 800 kč / VĚRNOSTNÍ PROGRAM / SÍŤ OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ / PRAVIDELNÉ WORKSHOPY

Oficiální prohlášení značky Olaplex k soudnímu sporu v USA

Vytvořeno01.03.2023

Soudní spor se značkou Olaplex je nyní jedním z nejdiskutovanějších témat v kosmetickém průmyslu. Zde najdete oficiální stanovisko společnosti k této kauze:

Společnost OLAPLEX působí na evropském trhu již více než 7 let a má miliony spokojených zákazníků. Během této doby jsme byli opakovaně svědky toho, že stížnosti na různé problémy s vlasy, které nesouvisí s výrobkem, jsou bohužel v našem odvětví běžnou skutečností a jsou proti nám a dalším značkám v této kategorii podávány již řadu let.Tyto problémy bereme velmi vážně, protože zdraví a bezpečnost našich zákazníků je pro nás prioritou číslo jedna.

Všechny výrobky OLAPLEX procházejí před uvedením na trh nejpřísnějším testováním v oboru a plně vyhovují bezpečnostním předpisům EU - jedněm z nejpřísnějších na světě.

Důvodů vypadávání vlasů je celá řada, včetně životního stylu, různých zdravotních stavů a léků. Rádi bychom zdůraznili, že za více než 7 let na trhu a miliony prodaných výrobků nebyl OLAPLEX nikdy spojován s vypadáváním vlasů. Jsme přesvědčeni o bezpečnosti našich výrobků, což potvrzují nezávislé zkušební ústavy a miliony zákazníků po celém světě.

I nadále budeme dělat vše pro to, aby naši zákazníci měli s našimi výrobky co nejlepší zkušenosti. Naše nejnovější inovace, suchý šampon Nº.4D Clean Volume Detox, se konkrétně zabývá tématem zdraví vlasové pokožky a byl vyvinut pro použití na kořínky a vlasovou pokožku. Na rozdíl od běžných suchých šamponů poskytuje obsažený výtažek ze semen rambutanu zklidňující detoxikační účinek na pokožku hlavy a mikrojemný rýžový škrob osvěžuje vlasy, aniž by ucpával póry. 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení