DOPRAVA ZDARMA OD 1 800 kč / VĚRNOSTNÍ PROGRAM / SÍŤ OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ / PRAVIDELNÉ WORKSHOPY

Od bezchybné blond vás dělí jen pár kapek

Vytvořeno08.07.2019

Vždy je důležité mít v salonu po ruce kvalitní vychytávky, které ušetří mnoho času a práce. Každý nový výrobek nemusí znamenat zanevření nad dosavadními produkty, které dennodenně používáte ke své práci. Důkazem jsou unikátní kapky OPUS MAGNU prescription blonde určené k eliminaci nežádoucích žlutých pigmentů ve vlasech vašich drahocenných blond zákaznic. Kouzlo kapiček značky Urban Alchemy je v jejich kompatibilitě s jinými produkty. K výsledku nádherné blond vás dělí pouze par kapek, které můžete přimíchat do vašeho oblíbeného šamponu, kondicionéru nebo bezoplachového krému. Produkt můžete nabídnout svým zákaznicím k domácímu použití, aby jejich blond barva vydržela pokud možno co nejdéle, do další návštěvy u vás v salonu.

Dávkování:
Platinová: šampon, kondicionér 3–6 kapek, bezoplachový krém 2–3 kapky
Světlá blond: šampon, kondicionér 4–7 kapek, bezoplachový krém 3–4 kapky
Střední blond: šampon, kondicionér 5–8 kapek, bezoplachový krém 4–5 kapky

K dostání na našem e-shopu https://shop.new-flag.cz/opus-magnum-prescription-blonde.html nebo u obchodních zástupců firmy New Flag s.r.o.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení