DOPRAVA ZDARMA OD 1 800 kč / VĚRNOSTNÍ PROGRAM / SÍŤ OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ / PRAVIDELNÉ WORKSHOPY

Ocenění Beauty Forum Awards

Vytvořeno24.05.2022

Že barvy O&M jsou bezkonkurenční, od nás slyšíte na každém školení, nyní to však máme potvrzené černé na bílém: permanentní barvy O&M Cor.Color získaly prestižní ocenění na veletrhu Beauty Forum v Brně!

Je dlouholetou tradicí, že veletrhy Beauty Forum vyjadřují svůj obdiv všem, kteří se snaží tvořit novinky v oboru kosmetiky. V oboru, kde se snoubí pokroky nejmodernější biochemie s poznatky možností jejich cílené aplikace na lidské tělo a zpomalování nejen procesů stárnutí, ale zlepšení kvality života jako takového. Beauty Forum stanovilo 10 kategorií v nichž porota uděluje cenu vždy jednomu produktu, který podle ní nejlépe reprezentuje danou kategorii. Jednou z kategorií je Nejlepší vlasový produkt - barvení. Během veletrhu Beauty Forum v?Brně ve dnech 23-24.4.2022 získala naše značka O&M oceněni v?této kategorii!

V Evropě dlouhodobě koexistují dva velké konkurenční řetězce. Německá společnost Beauty Forum, která expandovala do celé Evropy, a legendární Cosmoprof. Ten za 50 let existence rozšířil své aktivity z italské Boloni do celého světa. Stal se tak zásadním hráčem na poli kosmetických eventů. Nyní již oba veletrhy Beauty Forum (Praha a Brno) spadají pod vedení Cosmoprof. Brněnský veletrh Beauty Forum dokonce předčil očekávání a přesvědčil nejen italské vedení, ale zejména vystavovatele i návštěvníky, že i v České republice je možné pořádat prémiové veletrhy na vysoké úrovni, kde se značky mohou s hrdostí prezentovat. 

Barvy O&M si toto ocenění bezpochyby zaslouží, což dokazuje i vaše spokojenost a váš zájem o tuto značku. O&M COR.color je profesionální barva na vlasy nové generace. Neobsahuje amoniak, PPD ani resorcinol. Obsahuje minimální množství chemických složek potřebných k dosažení její maximální efektivity. COR.color používá ve svém složení tradiční komplex australských vyživujících složek a olejů. Zdravé barvení bez zbytečně silné chemie s vysokým obsahem přírodních složek!

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení