DOPRAVA ZDARMA OD 1 800 kč / VĚRNOSTNÍ PROGRAM / SÍŤ OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ / PRAVIDELNÉ WORKSHOPY

NOVINKA: hloubkově čistící šampon N°4C od Olaplex

Vytvořeno02.08.2022

Proč zdravé vlasy stále vypadají krepatě, zplihle nebo matně a jsou suché, mastné nebo neupravitelné? Nahromaděné nečistoty z vody, vzduchu a vlasových produktů můžou maskovat známky poškození, a pokud zůstanou ve vlasech, mohou vést ke skutečnému poškození, jako jsou roztřepené konečky, lámání a krepatění. Nemusíte se však bát, novinka od Olaplexu, hloubkově čistící šampon N°4C Bond Maintanance Clarifying Shampoo vám usnadní cestu ke krásným a čistým vlasům!

Šampon Olaplex N°4C Bond Maintenance® Clarifying Shampoo obsahuje širokospektrální čistící systémem, který odstraňuje více než jen usazeniny produktů a přebytečný maz – odstraňuje také těžké kovy, minerály, chlór a znečišťující látky z vlasů a vlasové pokožky již po jednom použití bez odstranění hydratace nebo nezbytných vlasových proteinů. Olaplex N°4C cílí až na 5 typů poškození:

  • chemické - barvení, zesvětlování, trvalá/chemické narovnávání
  • tepelné - fén, kulma, žehlička
  • mechanické - mytí, rozčesávání, sušení ručníkem
  • enviromentální - UV záření, vlhkost, vítr
  • znečištění - prach, působení volných radikálů

Důsledkem všech 5 typů poškození dochází ke krepatění, lámání, vysušení a ztenčení vlasového vlákna a vlasy vypadají matné, nepoddajné a nevýrazné.

Šampon Olaplex N°4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo je týdenní, hloubkově čistící šampon využívající širokospektrální čistící systém, který odstraňuje nečistoty, které vlasy zatěžují a způsobují poškození, aniž by narušil jejich strukturu. Vyčištěné vlasy vypadají zdravěji a efektivněji vstřebají hloubkové ošetření. Pokročilý, širokospektrální čistící systém odstraňuje více než jen minerály z tvrdé vody, usazeniny a mastnotu. Vytahuje z vlasů širší škálu nečistot včetně těžkých kovů, chlóru a znečišťujících látek.

Tento luxusní šampon s bohatou pěnou čistí a odstraňuje škodlivé nečistoty z povrchu vlasů, aniž by narušil jejich strukturu nebo je vysušoval. Čím je tak výjimečný?

  • Již po jednom použití odstraní povrchové oleje, mastnotu a nečistoty.
  • Hloubkově čistí, obnovuje tak lesk a hebkost vlasů.
  • Nevysušující, k vlasům šetrné složení s obsahem biologicky odbouratelných povrchově aktivních látek a čiřidel.

POUŽITÍ

Naneste dostatečné množství na mokré vlasy. Soustřeďte se na pokožku hlavy a zapracujte až ke konečkům. Pořádně napěňte a nechte působit až 5 minut. Poté opláchněte. Poté pokračujte kondicionérem No.5 Bond Maintenance nebo maskou No.8 Bond Intense Moisture Mask pro extra hydrataci.

  1. Použití před hloubkovým ošetřením

Před jakýmkoliv salonním ošetřením vlasy hloubkově očistěte pomocí šamponu Olaplex N°4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo.

2. Hloubkové čištění

Vlasy hloubkově očistěte pomocí šamponu Olaplex N°4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo. Pro dodatečnou hydrataci použijte kondicionér No.5 Bond Maintenance.

3. Domácí ošetření

Doporučte použití šamponu svým klientům jednou týdně jako součást jejich domácí hloubkově detoxikační vlasové rutiny.

Tento hloubkově čistící šampon se stane vašim věrným společníkem v salonu, díky jeho čistící schopnosti skvěle připraví vlasy na jakýkoliv další úkon. I pouhé samotné použití šamponu vás jistě nadchne - vlasy jsou po použití viditelně prozářené, lesklé a živé. Šampon lze zakoupit na našem e-shopu nebo kontaktujte svého obchodního zástupce.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení