DOPRAVA ZDARMA OD 1 800 kč / VĚRNOSTNÍ PROGRAM / SÍŤ OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ / PRAVIDELNÉ WORKSHOPY

Namíchejte péči na míru s Urban Alchemy Prescription Care

Vytvořeno11.10.2021

Značku Urban Alchemy vám jistě nemusíme představovat, jelikož patří mezi nelepší značky z našeho portfolia. Bestseller pro hloubkové čištění vlasů, Opus Magnum Signature Cleanse, se stal neoddělitelnou součástí salonní péče mnoha kadeřníků. Letos jsme vám představili zcela nový unikátní typ péče, který na našem trhu nemá konkurenci. Prescription Care dává kadeřníkům plnou kontrolu nad složením produktů, dovoluje personalizovat vlasovou péči a přizpůsobit ji tak specifickým potřebám vlasů daného klienta. Ve spolupráci s našim technologem, Pavlem Filandrem, jsme zodpověděli nejčastější dotazy k této péči.

Jak správně poznat, jakou péči zákazník potřebuje?

Neexistuje přesný návod, jak udělat dokonalou diagnostiku vlasů. Je to o zkušenostech kadeřníka, jeho odbornosti, vzdělání a praxi. Diagnostiku na 100% však nedokáže udělat nikdo, toho lze dosáhnout pouze mikroskopicky a chemickým rozborem. Myslím si, že kadeřník s aspoň 5 letou praxí už dokáže ten základ rozpoznat bez váhání a většího problému tak, aby mohl doporučit klientovi to nejlepší pro jeho vlasy.

Čím je péče Urban Alchemy Prescription Care tak výjimečná? V čem je jiná, jako tradiční vlasová péče?

Tak jako o Olaplexu často na školeních říkám, že to je Ferrari, tak Urban Alchemy je Rolex ve vlasové péči. Já osobně péči Urban Alchemy miluji. Nejen, že to byla první značka, kterou jsem dostal na starost, ale postupem času mě přesvědčují hlavně naší klienti, jak snadno a lehce ji pochopili a zamilovali si ji stejně tak, jako já. O čistící řadě už jsem toho napsal spousty. Ale laboratoř Prescription Care je opravdu unikátní a myslím, že jsme opravdu jedni z mála, kteří podporují kadeřníky v rozvoji jejich znalostí a možnosti poskytnout svým zákazníkům péči na míru.  A to myslím do slova a do písmene. Většina značek profesionální kosmetiky vám nabídne řadu „na XY“. A většinou je to jen jeden problém, který u klienta řešíte. Ale tady máte možnost namíchat klientovi speciální péči přesně podle jeho potřeb a můžete tak vyřešit až 3 problémy najednou. To vám žádná jiná značka neumožní. Je to jako u lékaře – pokud jste nemocní, lékař vám předepíše medikamenty přesně podle potřeb vašeho těla a zdravotního stavu. Vždyť i my jsme vlastně lékaři přes vlasy.

Proč se vyplatí investovat do ucelené řady (všechny elixíry a základní produkty)?

Pokud chci pro své klienty opravdu maximum, díky ucelené řadě mám možnost zamíchat maximum kombinací. A když si spočítáte, jaký unikátní systém můžete mít u vás v salonu a k tomu 3x24 produktů na prodej a ostatní další bonusy... tak proč vlastně váhat. Nejen, že budete oproti konkurenci jedinečný, ale i slušně vyděláte a pokud to dobře odprezentujete svým klientům, museli by být hloupí, aby si nepořídili právě tuhle péči, kterou jim vytvoříte přesně na míru podle jejich potřeb. Je to takový made tu measure. A co víc můžu jako klient chtít a potřebovat – přesně to, co je ušité pro mě na míru ze 100%, protože každý jsme jedinečný.

Které kombinace jsou nejlepší pro:

- problémy s lupy?

Doporučuji elixíry 6 a 7, což je elixír péče o pokožku a hydrataci.

- suché a poškozené vlasy?

Zvolil bych elixíry 3 a 4 pro obnovu a objem.

Těch kombinací je spousta, ale kadeřník má právě díky 7 základním elixírům, které se přimíchávají do základní báze x možností a x kombinací, tak aby vytvořil unikátní péči pro své klienty a nemusel jim prodávat péči, která řeší vždy jen jeden jediný problém.

Lze produkty míchat pouze dle návodu, nebo může kadeřník zkusit experimentovat a vytvořit vlastní unikátní kombinaci?

To je na tom právě to nejlepší, že si každý může zamíchat přesně to, co chce a co potřebuje. Je nějaká základní receptura, kterou se můžeš řídit. Ale dříve nebo později se každý nechá strhnout a bude míchat tak, jak bude potřebovat a bez velkého přemýšlení.

Jaké výhody představuje personalizovaná péče pro práci v salóně a pro zákazníka doma?

Já mám rád přirovnání „koupím ti boty a nebudu řešit velikost. Buď ti budou malé, tak je nebudeš nosit, nebo si budeš ničit nohy. Nebo ti budou velké… to je lepší, ale pohodlné taky nebudou a tančit v nich nepůjde. Až boty, které mají všechny aspekty podle potřeb tvé nohy, budou 100% ty pravé“. Tady je to úplně stejně.  Jedině péče, která zohledňuje všechny potřeby tvých vlasů a pokožky, je pro tebe ta pravá. Ne šampon třeba na barvené vlasy. Ten řeší jen barvené vlasy. To znamená, že se bude starat o to, aby se ti barva nevymývala, ale péče o samotný vlas tam zas až tak moc nebude. A co když potřebuješ hydrataci, rekonstrukci, objem, lesk a ještě péči o pokožku… to už prostě běžná péče nezvládne řešit, tolik problémů najednou, ale Urban Alchemy ano, protože to vytvoříš přesně podle potřeb svého klienta.

Jak správně nabídnout tuto péči zákazníkovi k domácímu použití?

Luxusní, cílená, unikátní, funkční. Je to jednoduché. Problém není prodat, problém mají kadeřnici v komunikaci. Bojí se, nechtějí, přitom si neuvědomují, že to je naše práce. To je práce odborníka, specialisty a profíka. Toto je smysl našeho řemesla.

Péči Prescription Care seženete na našem e-shopu nebo kontaktujte svého obchodního zástupce.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení