DOPRAVA ZDARMA OD 1 800 kč / VĚRNOSTNÍ PROGRAM / SÍŤ OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ / PRAVIDELNÉ WORKSHOPY

Konec podráždění pokožky během barvení

Vytvořeno25.10.2021

Během barvení a jiných chemických ošetření dochází často k podráždění pokožky hlavy, které se projevuje pálením, zarudnutím nebo svěděním. Vznik podráždění není jistě příjemný jak pro zákazníka, tak i pro kadeřníka. Jak podráždění pokožky zabránit a ulevit tak klientovi od nepříjemných pocitů? Řešením je revoluční produkt AntidotPro!

 

 

Značka AntidotPro nabízí produkty určené speciálně pro eliminaci podráždění pokožky hlavy. Produkty obsahují patentovanou složku A12, která je směsí přírodních složek a rostlinných látek s antihistaminovými a protizánětlivými vlastnostmi. Tato směs účinně pečuje o pokožku hlavy a zabraňuje podráždění.

 

Produkt 01 SCALP eliminuje podráždění již během chemického procesu. Jedná se o aditivum k chemickému ošetření. Přidává se přímo do chemické směsi. Nemusíte se bát, nezmění barvu nebo výsledky chemických procesů. AntidotPro ve většině případů eliminuje zarudnutí, zabraňuje pálení, svědění, podráždění nebo jakémukoli nepříjemnému pocitu při aplikaci barvy a jiných chemických produktů. Dokáže zmírnit tyto projevy až 24 hodin po aplikaci.

 

Do 60ml chemické směsi přidejte 10ml aditiva 01 SCALP, v případě vysoké senzitivity pokožky můžete do směsi přidat až 15ml aditiva.

 

 

Šampon 02 CLEANSE je určen pro chemicky namáhané vlasy. Ozdravuje pokožku hlavy, odstraňuje z vlasů šupinky lupů, špínu, oleje a nečistoty z vnějšího prostředí. Neobsahuje sulfáty, parabeny, ani fosfáty a bezbarvé složení je bezpečné pro barvené i zesvětlené vlasy.

 

Maska 03 REVITALIZE zklidňuje podráždění chemicky namáhaných vlasů. . Dodává pokožce hlavy vitalitu, opravuje a chrání suchou pokožku hlavy a nechává ji uvolněnou. Zmírňuje svědění, štípání, pálení, zarudnutí a další nepříjemnosti často spojené s barvením vlasů a chemickými procesy.

 

 


Bezoplachové ošetření 04 TREATMENT bylo speciálně vyvinuto pro obnovení PH vlasové pokožky. Chrání pokožku i vlasy před venkovními vlivy. Třetí a finální krok v obnovení, hydrataci a ochraně suché pokožky.

 

 

Kromě péče o pokožku hlavy myslí AntidotPro i na péči o vaše ruce, které jsou často podrážděné z různých chemikálií. Krém je dermatologicky testován a doporučen lékaři. Zbavuje kůži suchosti, podráždění, alergických reakcí, svědění. Skvělá pomůcka, kterou se vyplatí mít v salónu po ruce!

 

 

ČATO KLADENÉ OTÁZKY

 

Snižuje aditivum AntidotPro Scalp 01 výkon produktu (barvy, zesvětlovače atd.)?

 

AntidotPro Scalp 01 žádným způsobem nezmění ani nezmění výkon nebo účinnost produktu, který používáte, pokud dodržíte předepsané množství.

 

Musím při barvení nebo zesvětlování měnit stupeň developeru?

 

NEMUSÍTE měnit nic z toho, co běžně používáte, stačí namíchat chemické ošetření jako obvykle, poté zapracovat požadované množství AntidotPro Scalp 01, dobře promíchat a poté aplikovat.

 

Používám ve svém salonu různé řady produktů, je to problém?

 

AntidotPro Scalp 01 je kompatibilní se všemi produkty bez ohledu na to, jakou značku používáte.

 

Mám klienta, který má silnou alergii na barvu, napraví to AntidotPro?

 

Přestože je AntidotPro Scalp 01 velmi účinný díky svým antihistaminovým a protizánětlivým vlastnostem, existují různé stupně alergických reakcí na určité chemikálie. Doporučujeme tedy provést test na pokožce hlavy, než se pustíte do provedení služby.

 

Všechny produkty AntidotPro najdete nyní na našem e-shopu nebo kontaktujte svého obchodního zástupce.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení