DOPRAVA ZDARMA OD 1 800 kč / VĚRNOSTNÍ PROGRAM / SÍŤ OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ / PRAVIDELNÉ WORKSHOPY

Česat nebo nečesat mokré vlasy? A čím?

Vytvořeno13.12.2018

Hřebeny na rozčesávání vlasů, na úpravu vlasů pří fénování či tupírovací hřebeny. Nabídka je široká! Ale co takhle hřebeny na vlhké a mokré vlasy? I s touto novinkou přichází již ikonické hřebeny z Velké Británie – Tangle Teezer Wet Detangler.

O vlasy se staráme s velikou pečlivostí a dodržujeme zajeté rituály a pravidla, abychom své vlasy ochránily. Opravdu děláme vše tak, abychom vlasům neubližovaly? Křehkost vlasů je vysoká a velmi snadno dojde k narušení jejich struktury vedoucí k celkovému poničení vlasů. Málo kdo z nás ví, že vlasy jsou velmi citlivé samy o sobě, ale jejich citlivost se zvyšuje při jejich namočení. Vlas se po kontaktu s vodou otevře a stává se křehkým. V tento moment je důležité věnovat zvýšenou opatrnost a zvolit vhodný hřeben, který vlasy více necuchá, netahá a neláme. Hřebeny na mokré a vlhké vlasy Tangle Teezer Wet Detangler se dvěma řadami krátkých a dlouhých štětinek vlasy něžně rozčešou a uhladí. Můžete se rozloučit s bolestivým rozčesáváním vlhkých a mokrých vlasů, po kterém vám zůstane v ruce chomáč vlasů.

Wet Detangler s ergonomickou a designovou rukojetí vám přiroste k ruce a nestane se, že by vám hřeben během rozčesávání vlasů ve sprše vyklouzl z rukou. Skvělým pomocníkem je i při rovnoměrném nanášení kondicionéru během vaší koupele.

Hebké,zdravé a krásně vypadající vlasy jsou přesnými synonymy hřebenů Tangle TeezerWet Detangler speciálně vyrobeny pro manipulaci s mokrými vlasy, který lzepoužívat i na vlasy suché k úpravě účesů během dne.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení