DOPRAVA ZDARMA OD 1 800 kč / VĚRNOSTNÍ PROGRAM / SÍŤ OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ / PRAVIDELNÉ WORKSHOPY

Bullfrog: Novinka nejen do barber shopů!

Vytvořeno08.03.2022

Amerika 30.let 20.století, přátelský holič, pohodlné kožené křeslo... to je hlavní myšlenka zakladatele značky Bullfrog, kterou vám dnes představíme. Filozofií Bullfrog je nabízet autentické, funkční, rychlé a kvalitní služby v prostředí, které představuje střet mezi italským uměním holení a atmosférou severoamerických raw barbershopů. Originální zážitek ze stříhání a holení v kombinaci s nejlepšími americkými a anglickými holičskými technikami. To je to, co můžete najít v značce Bullfrog: nabízí to nejlepší z různých holičských škol. Produkty Bullfrog jsou svou kvalitou a velikostí ideální do profesionálních salónů.

Zakladatel Romano Brida, inspirovaný holičskými salony v americkém stylu po cestě do New Yorku, otevřel první Bullfrog Barbershop. Bullfrog si okamžitě získal popularitu pro své dokonalé služby a výsledky a krátce poté představil řadu péče o pleť a vlasy pro muže, kterou si klienti mohou užít i mimo kadeřnictví. Objevte detoxikační a regenerační šampon, vlasové pomády a řadu vlasových sér, které zajistí lesklý a uhlazený finish. Zajistěte, aby vousy a kníry vypadaly nedotčeně s výběrem produktů na holení, včetně balzámů a mlék na holení, nebo objevte opravdový relax s uklidňující pleťovou maskou pro uvolnění stresu.

První Bullfrog salon vznikl v roce 2013 v italském Miláně. O dva roky později byla představena profesionální řada produktů Bullfrog. Postupně byly otevřeny salóny po celé Evropě a produkty Bullfrog se staly dostupnými ve více než 350 prodejních místech.

Mezi nejoblíbenější produkty patří "Agnostico" All-in-one Balm, multifunkčný změkčující balzám na vousy a pokožku, který vyživuje vousy, aniž by je zatěžoval, a hydratuje pokožku na obličeji i těle. Je ideální pro zklidnění podráždění po holení.

Druhým oblíbeným produktem je Botanical Anti-stress exfoliating gel, exfoliační gel, který odstraňuje všechny druhy nečistot, díky exfoliačním částečkám konopí odstraní i ty, které pronikají do nejhlubších vrstev pokožky. Poskytuje dlouhodobý pocit relaxace.

Svět mužské krásy se v posledních letech zrychluje a grooming, tedy péče o vlastní zevnějšek, se stává stále více součástí slovníku každého muže. Bullfrog navrhl řadu mužských vůní a profesionálních produktů péče o pleť, vousy a pokožku, které máte nyní možnost sehnat na našem e-shopu nebo přes svého obchodního zástupce. Produkty vás jistě zaujmou svou unikátní vůní, která podpoří mužský šarm, a také svou kvalitou a funkčností. Pokud v salónu nenabízíte holičské služby, produkty jistě oceníte jako doplňkový sortiment pro vaše zákazníky. Produkty jsou vhodné pro všechny muže, kteří pečují o svůj zevnějšek.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení