DOPRAVA ZDARMA OD 1 800 kč / VĚRNOSTNÍ PROGRAM / SÍŤ OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ / PRAVIDELNÉ WORKSHOPY

Maria Nila Přátelský rok 2022

Vytvořeno28.10.2021

Maria Nila nevěří, že zvířata by měla být součástí lidské marnivosti, a proto je vlasová péče této značky 100% veganská a přátelská ke zvířatům. Tato iniciativa však nekončí u samotných výrobků. Pro Maria Nila je důležité přispívat i jinými způsoby. Každý rok 1. listopadu, na Světový den veganství, Maria Nila představuje svou charitativní kampaň Přátelský rok, která se zaměřuje na ochranu zvířat a divoké přírody. V roce 2022 se Maria Nila zaměří na podporu našich přátel žijících na stromech.

Přidejte se společně s námi k Maria Nila a podpořme společně LENOCHODY!

Společně s charitativní organizací Perfect World Foundation přispěje Maria Nila na kostarický institut lenochodů, The Sloth Institute, jehož posláním je zlepšovat a rozšiřovat životní podmínky a ochranu lenochodů. Dva z lenochodů, které budeme sledovat na jejich cestě za životem na svobodě, jsou mládě Gordita a mládě Gorgie, kteří byli oba nalezeni a zachráněni ve veku pouhých několika dnů. Se správnou podporou a tréninkem budou mláďata schopné žít 100% svobodný život. Od 28. října do 10. listopadu věnuje Maria Nila výtěžek z prodeje Institutu lenochodů.

S přetrvávajícím odlesňováním přicházejí lenochodi o domov i potravu. To je vede k tomu, že sestupují z korun stromů, kde obvykle pobývají, a stávají se tak snadnou kořistí jiných druhů, autonehod a pytláctví. Lenochodi jsou také ve znepokojivé míře odchytáváni a prodáváni pro fotografie a interakce s turisty. Tyto činnosti způsobují lenochodům velký stres a úzkost a vedou k jejich předčasné smrti. Většina lenochodů držených v zajetí umírá do tří až šesti měsíců.

Světový den veganství je celosvětové hnutí, při kterém se oslavují výhody veganství pro lidi, zvířata a životní prostředí. Letos se Maria Nila rozhodla postavit lenochody do centra pozornosti. Společně s charitativní organizací The Perfect World Foundation, přispěje Maria Nila na kostarický institut lenochodů The Sloth Institute, jehož posláním je zlepšovat a rozšiřovat životní podmínky a ochranu lenochodů. Dva z lenochodů, které budeme sledovat na jejich cestě za životem na svobodě, jsou mládě Gordita a mládě Gorgie, kteří byli oba nalezeni a zachráněni ve věku pouhých několika dnů. Se správnou podporou a tréninkem budou mláďata Gordita a Gorgie schopné žít 100% svobodný život.

Nenechte si ujít online školení o péči Eco Therapy Revive! Již 2.11.2021 v 19:00 na Instagramovém profilu @marianilaprofessional!

Nenechte si ujít speciální slevovou akci na kolekci Eco Therapy Revive na našem e-shopu!

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení