DOPRAVA ZDARMA OD 1 800 kč / VĚRNOSTNÍ PROGRAM / SÍŤ OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ / PRAVIDELNÉ WORKSHOPY

Byli jsme v televizi!

Vytvořeno18.03.2020

No… ne tak docela my, ale naše produkty :) A to rovnou 3krát! Kadeřnice Diana Bajbár z Bratislavského salonu Ricci Capricci byla hostem dvou dílů pořadu pro ženy Dámsky Klub, který vysílá slovenská televize RTVS 1. V díle odvysílaném 5.2. Diana mluvila o domácí péči a vlasových maskách. Diana skvěle popsala, proč je důležité používat profesionální péči doma a vysvětlila rozdíl mezi profesionálními produkty a produkty z drogerie. Z našich produktů předvedla například skvělý peelingový šampon Urban Alchemy a věnovala se i unikátním vlasovým maskám ve formě čepice Urban Alchemy Ludus Tenoris.

Díl ze 6.3. se věnoval objemu. Diana demonstrovala, jak snadné je vytvořit objem i doma za pomoci přípravků Raise the Root od Color Wow a Power Powder od Maria Nila. Názorně byla předvedena technika tupírování s tupírovacím hřebenem Tangle Teezer Back-Combing Brush.

Do třetice se ve slovenském ranním pořadu Teleráno, odvysílaném 11.2. na TV Markíza, objevily produkty Color Wow. Do pořadu je přinesla vizážistka Lucie Šenková, která vytvářela hollywoodské red carpet looky při příležitosti předávání filmových cen Oscar.

Nesmírně si ceníme, že s našimi produkty rádi pracujete a děkujeme, že je prezentujete i mimo své salóny!

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení